« Návrat k událostem

Hledání smyslu v osobním i pracovním životě

Start:
15.2.2018 18:00
Konec:
15.2.2018 20:00
Cena:
300 Kč
Organizátor:
pronájem KD Peklo
Telefon:
+ 420 724 602 893
Email:
sporkova@plzen2015.cz
Prostor:
Velký sál
Adresa:
Plzeň, Česká republika

VELKÁ PŘEDNÁŠKA: Hledání smyslu v osobním i pracovním životě

Jak smysl ovlivňuje naši vnitřní motivaci? Jak může fungovat jako velmi účinné antidepresivum? Jak ovlivňuje naši chuť do práce a naši výkonnost? Co ukazují aktuální studie na toto téma a co si z toho můžeme odnést do každodenního života?

Po našich přednáškách „Konec prokrastinace“ a „Co ví věda o spokojenosti“ přicházíme s novým tématem. Toto téma je natolik důležité, že o něm Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, píše svoji novou knihu. Ústřední je myšlenkou je otázka: Jak hledat a nacházet více smyslu v práci a v životě celkově?

Téma smyslu je také nejčastější věc, kterou řešíme s našimi klienty na osobních konzultacích. Ať už jsou ženami na mateřské, podnikateli, studenty či seniory. Přednáška obsahuje jednoduché praktické metody, které vám pomohou změnit některé důležité vzorce myšlení a chování k lepšímu. Studie totiž jednoznačně potvrzují, že nejspokojenější život je ten, kdy žijeme každý den s hodnotami a se smyslem na prvním místě – v práci, ve vztazích, mezi lidmi a celém osobním životě.

  • Proč je smysl důležitější než spokojenost? Jak ho můžeme zohlednit téměř v každé práci?
  • Jak poznat naše osobní hodnoty? Jak je formulovat a naučit se podle nich žit?
  • Proč nás očekávání okolí často svazují a brzdí? Jak najít odvahu žít více podle sebe?
  • Co mají společného kultury, kde se lidé dožívají nejvíce let?
  • Jaké vlastnosti měli nejúspěšnější učitelé, trenéři a leadeři napříč obory?
  • Jak nespadnout to do pasti pasivity, negativy a životní rezignovanosti?
  • Jak lépe zvládat těžší životní situace? Jak se učit hledat smysl i v nich?

Přijměte pozvání na tuto naši novou přednášku. Je určena jak pro lidi, kteří na některé z našich přednášek již byli, tak pro lidi, kteří by se s tématem a naší prací chtěli seznámit prvně. Přesah s jinými tématy je pouze částečný, a pokud něco opakujeme, tak z důvodu, že opakování je matka moudrosti.

Přednáší: Petr Ludwig

petrludwig

Petr Ludwig je autorem bestselleru Konec prokrastinace, který se věnuje boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se prodalo 65.000 výtisků, čímž se stala jednou z nejprodávanějších českých knih v historii. Kniha je překládána do 6 zahraničních jazyků.

Před devíti lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách.

Reference:

  • Cisco, KPMG, Dell, DHL, Vodafone, HP, Microsoft, Deloitte, Konica Minolta, Siemens, Komerční banka, Hypoteční banka, ČSOB, Allianz pojišťovna, GE Money, Slovenská sporiteľňa, Webnode.com, Český rozhlas, Česká televize a více než 100 dalších společností a institucí.

Registrace zde

 

iCal Import + Google Kalendář